Bransoletki dla przyjaciółek - jakie wybrać?

BransoletkiChcesz podarować swojej przyjaciółce prezent, który zawsze będzie przypominał jej o Waszej wyjątkowej więzi? Postaw na modną bransoletkę z charmsami, czyli małymi zawieszkami o różnych kolorach i kształtach. Jak żadna inna będzie ona przypominać Twojej przyjaciółce o Tobie - bratniej duszy, na którą zawsze może liczyć. Przyjrzeliśmy się modelom bransoletek znanej marki Tous, które idealnie sprawdzą się w tej roli.

Sznurkowe bransoletki dla przyjaciółek

Bransoletkami przyjaźni nazywamy takie same (lub bardzo podobne) bransoletki, które mają być symbolem relacji łączącej najlepsze koleżanki. Popularnym modelem bransoletki kupowanej z myślą o przyjaciółce jest ta na sznurku. W sklepie Tous (https://touspolska.pl/produkty/bizuteria/bransoletki) znajdziesz różne rodzaje takiej ozdoby, m.in. z przywieszką w kształcie przynoszącej powodzenie koniczyny. Takie bransoletki nie tylko przypomną przyjaciółkom o sobie nawzajem, ale będą mogły również stanowić ich szczęśliwe talizmany!

Bransoletki dla najlepszych przyjaciółek

Alternatywą dla sznurka może być na przykład skórzany rzemyk. Stworzona na jego bazie bransoletka z okrągłym zapięciem Hold świetnie sprawdzi się jako podarunek dla Twojej ulubionej kobiety na świecie. Propozycją idealnie nadającą się na bransoletki przyjaciółek jest również bransoletka z dwukolorowej stali szlachetnej z charmsami z kolekcji Tous Good Vibes. Dwa połączone ze sobą kółka stanowią symbol przyjaźni, a zawieszone na nich charmsy będą przywoływać miłe wspomnienia i wywoływać uśmiech na twarzy. Jeśli nie jesteś pewna, jakie zawieszki wybrać, postaw na te w kształcie pierwszych liter Waszych imion.

Srebrna bransoletka dla przyjaciółki

Jeśli Twoja przyjaciółka nosi srebro, a Ty preferujesz złoto, poszukaj takich samych modeli wykonanych z dwóch różnych kruszców. Tutaj doskonale sprawdzą się bransoletki na łańcuszkach. Klasycznym, a przez to zawsze dobrym wyborem, jest także bransoletka z kamieni, z zawieszonymi gdzieniegdzie charmsami. Zaletą tych małych zawieszek jest to, że możesz dokupować je później na każdą ważną okazję, dopasowując przy tym odpowiednio ich kształt. W sklepie Tous znajdziesz charmsy, które będą idealnie nadawać się na prezent, zarówno z okazji urodzin, jak i choćby na baby shower.

Komentarze