Czym jest lakier 3 w 1 i jak go stosować?

Lakier 3 w 1Słyszałaś o lakierach 3 w 1? W ostatnim czasie cieszą się one coraz większą popularnością. W czym tkwi ich sekret i w jaki sposób je aplikować, aby uzyskać piorunujący efekt za każdym razem?

Hybrydowy lakier 3 w 1 - co to takiego?

Nie jest żadną tajemnicą, że wszystkie kobiety marzą o pięknych i estetycznych paznokciach. Dla wielu z nas to wręcz osobista wizytówka, do której przywiązujemy szczególną uwagę. Dlatego też ludzkość wynalazła całe mnóstwo sposobów na dbanie i ozdabianie swoich paznokci, a my, panie, śmiało z nich korzystamy. Jedną z najpopularniejszych metod jest tzw. manicure hybrydowy, który zresztą nie bez przyczyny cieszy się tak dużą popularnością - głównie z uwagi na doskonały efekt wizualny oraz ogromną trwałość. Jednym z typów lakierów hybrydowych jest lakier 3 w 1. Jak wskazuje sama nazwa, lakier 3 w 1 składa się niejako z aż trzech składników - poza właściwym lakierem jest to jednocześnie baza i top. Ujmując rzecz inaczej, nakładania lakieru nie musisz poprzedzać aplikacją bazy ani wykańczać topem. Do najlepszych lakierów 3 w 1 zalicza się np. serię lakierów hybrydowych 3 w 1 "one step hybrid".

Lakier 3 w 1 - na czym polega jego działanie?

Jak łatwo się domyślić, lakier 3 w 1 to nie tylko świetny efekt na Twoich paznokciach, ale też oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musisz bowiem kupować tak wielu składników czy osprzętu, a do tego sama aplikacja trwa o wiele krócej. Do stworzenia idealnej kompozycji na Twoich paznokciach wystarczy zaledwie jeden produkt - lakier 3 w 1. Często jednak zapomina się, że wbrew pozorom nałożenie lakieru 3 w 1 bywa trudniejsze od klasycznego lakieru hybrydowego. Wynika to przede wszystkim z gęstości tego produktu, która jest znacznie wyższa. W efekcie równomierne rozprowadzenie bardzo cienkiej warstwy na paznokciu może sprawiać problemy, co szczególnie odczują panie, które nie mają odpowiedniej wprawy. Dlatego też lakier 3 w 1 polecany jest przede wszystkim kobietom, które dość dobrze radzą sobie z aplikowaniem tradycyjnych lakierów hybrydowych.

Jeżeli zatem chcesz rozpocząć swoją przygodę z lakierami 3 w 1, dobrze uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Możesz najpierw malować paznokcie klasycznymi lakierami hybrydowymi lub od razu spróbować swoich sił z lakierami 3 w 1 - bez względu na to, którą drogę wybierzesz, przygotuj się na początkowe niepowodzenia. Nie przejmuj się, z pewnością po kilku próbach opanujesz każdą metodę i już wkrótce poradzisz sobie nawet z nakładaniem lakieru hybrydowego 3 w 1.

Aplikacja lakieru 3 w 1 - co musisz wiedzieć?

Kluczową informacją jest to, że po nałożeniu pierwszej warstwy lakieru oraz jej utwardzeniu nie musisz lakieru przemywać. Jak wspomniano na początku, nie korzystasz też z bazy czy topu, dzięki czemu cała procedura zostaje skrócona o około połowę. Bardzo prawdopodobne, że jeśli choć raz spróbujesz lakieru 3 w 1, już więcej nie wrócisz do klasycznych lakierów hybrydowych. Nie wahaj się ani chwili dłużej i już dziś sprawdź, jaki efekt możesz osiągnąć dzięki lakierom 3 w 1. Ciesz się przepięknymi paznokciami hybrydowymi na każdy kroku dzięki lakierom hybrydowym 3 w 1!

Komentarze