Depilacja laserowa bikini to komfort, który pokochasz!

Depilacja laserowa bikiniSezon na depilację bikini trwa w najlepsze, kobiety z przyjemnością wybierają się do salonów kosmetyki laserowej i wykonują depilację różnych okolic swojego ciała.

Dlaczego zabiegi trwałego usuwania owłosienia cieszą się tak dużym zainteresowaniem? My Kobiety - stajemy się bardziej świadome tego, że wystarczy zaledwie kilka wizyt w salonie, żebyśmy mogły cieszyć się idealnie gładką skórą na lata!

Laserowe usuwanie owłosienia nie tylko z okolicy bikini ale z całego ciała pozwoli Ci na:

 1. Brak podrażnień po goleniu,
 2. Oszczędność czasu,
 3. Pozbycie się problemu z wrastającymi włosami,
 4. Komfort związany z idealnie gładką skórą każdego dnia!
 5. Skreślenie na stałe z listy zakupów maszynki do golenia czy wosku.

Gdzie zrobić depilację laserową bikini?

Zabiegi depilacji laserowej bikini warto wykonać w profesjonalnym salonie. Pamiętaj, że tylko w takim miejscu możesz liczyć na efekty, na których Ci zależy i przede wszystkim czuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo. Dobry salon depilacji charakteryzuje się tym, że pracują tam nie tylko wykwalifikowane panie kosmetolog, ale przede wszystkim pasjonatki swojego zawodu.

Pewnie się domyślasz, że to jakie rezultaty uzyskasz dzięki depilacji laserem zależy przede wszystkim od odpowiedniego sprzętu. Cała sieć Laser Delux pracuje na laserze LightSheer Duet. To diodowy laser medyczny, którego efektywność sięga ponad 90%. Od lat laser Light Sheer Duet jest uznawany za najlepszy sprzęt do tego typu zabiegów dostępny na rynku.

Ile zabiegów depilacji bikini powinnam wykonać, żeby uzyskać najlepsze rezultaty?

Musisz mieć świadomość, że zabiegi depilacji laserowej bikini trzeba wykonać w serii. Dlaczego? Światło lasera działa na te włoski, które znajdują się w aktywnej fazie wzrostu czyli w anagenie. Z każdą kolejną wizytą w salonie zauważysz, że na swoim ciele jest coraz mniej włosków, aż do momentu uzyskania rezultatów, o jakich marzysz. Standardowa seria depilacji wiąże się z ok. 6-7 wizytami w salonie kosmetycznym.

Czy depilacja laserem boli?

Depilacja laserowa nie jest zabiegiem bolesnym. Oczywiście, każdy z nas ma inny prób bólu, jednak z pewnością nie masz się czego obawiać. Zastanawiasz się do czego można porównać depilację przy użyciu lasera? To uczucie punkowego ciepła i delikatne ukłucie.

Podczas całej sesji zabiegowej można zastosować specjalne coldpacki dlatego bądź spokojna o swój zabieg depilacji, z pewnością zabieg będzie dla Ciebie komfortowy. W sieci Laser Delux zawsze rozpoczęcie serii depilacji poprzedzone jest bezpłatną konsultacją z kosmetologiem. Dzięki takiej rozmowie można zweryfikować czy istnieją jakieś przeciwwskazania do wykonania depilacji, ustawić odpowiednie parametry lasera a także wykonać próbę laserową na małym fragmencie skóry. To dobra wiadomość, ponieważ już na etapie konsultacji i próby laserowej możesz sama się przekonać jak ten zabieg będzie dla Ciebie odczuwalny.

Przygotowanie do zabiegów depilacji bikini laserem?

Jeżeli zdecydujesz się już na zabiegi depilacji bikini w gabinecie, to ważne jest to, żebyś wiedziała jak się do niej przygotować. Przede wszystkim:

 1. Miesiąc przed planowanym zabiegiem nie możesz się opalać ani stosować samoopalaczy;
 2. Przez okres ok. 4 - 6 tygodni przed depilacją nie możesz wyrywać włosków na ciebie, dopuszczalne jest tylko golenie ich tradycyjną maszynką;
 3. Miesiąc przed planowaną depilacją laserową nie można stosować światłoczułych leków oraz ziół;
 4. Postaraj się zadbać o to, żeby skóra przed depilacją nie była zbytnio przesuszona;
 5. Dzień przed depilacją laserem w gabinecie musisz ogolić włoski maszynką.

Przeciwwskazania do depilacji laserem

Oczywiście każdy zabieg kosmetyczny niesie ze sobą pewne przeciwwskazania. W przypadku depilacji laserem do podstawowych należą:

 • ciąża oraz okres karmienia piersią;
 • aktywna opalenizna;
 • zażywanie światłoczułych leków oraz ziół;
 • depilacja woskiem, pęsetą do 4 tygodni przed zabiegiem;
 • nowotwór;
 • opryszczka, zmiany wirusowe, bakteryjne w miejscu depilacji;
 • bielactwo, łuszczyca, rybia łuska;
 • aktywna opalenizna w miejscu depilacji, stosowanie samoopalaczy, wizyty na solarium - na 4 tygodnie przed zabiegiem jest to zakazane;
 • zażywanie leków i ziół światłouczulających, np.: nagietek, bratek, dziurawiec, skrzyp polny, niektóre herbatki odchudzające - wymagana jest min. 2 tyg. przerwa;
 • stosowanie kremów lub maści z witaminą A, retinoidami;

Komentarze