Dobieranie jeansów damskich do figury!

Damskie jeansyKtóra z nas nie kocha jeansów? To chyba najbardziej ponadczasowy element każdej garderoby, a na dodatek kapitalny dla każdej kobiety, niezależnie od wieku czy zawartości portfela. Kiedy jednak udamy się do sklepu, aby znaleźć idealne spodnie, być może uderzy nas to, że ilość fasonów bywa naprawdę przytłaczająca. Jak w tym szaleństwie znaleźć coś, co będzie idealne dla konkretnej figury? Zastanówmy się nad tym wspólnie!

Klepsydry

Najważniejsze, o czym trzeba pamiętać, przy zakupie damskich jeansów, to fakt, że figura każdej z nas jest inna i może wymagać innego traktowania. Dobrze o tym wiecie, jedna kobieta ma nieco większe uda, inna mniejszą pupę, a jeszcze kolejna szersze biodra. Poznajmy najpierw zalety swojego ciała, a wtedy będziemy mogły świetnie dobrać najlepsze możliwe spodnie dla siebie! Zacznijmy od sylwetki, która jest uznawana za najbardziej kobiecą, czyli klepsydrę. Cechują ją dość wąska talia, pełniejszy biust i estetycznie zaokrąglone biodra. Mimo tego, że wiele kobiet, uważa tę sylwetkę za idealną, w bardzo łatwy sposób możemy to wszystko zepsuć! Wystarczy, że założymy spodnie nieco szersze i już możemy dodać sobie kilka niepotrzebnych kilogramów. Celujmy raczej w fasony takie jak rurki - zawsze będziemy wyglądać w tym świetnie!

Gruszki

Czas na coś innego, czyli figurę gruszki. Typowa "gruszka" ma mniejszy biust, lecz znacznie szersze biodra, uda i zdecydowanie mocno zarysowaną talię. Naszym celem będzie to, aby optycznie wydłużyć nasze nogi! Aby to osiągnąć, celujmy w fasony z podwyższonym staniem, co wyeksponuje naszą talię, lecz przede wszystkim - skupmy się na kolorze. Najbezpieczniej będzie zdecydować się na czarny lub ciemny granat, co na pewno wyszczupli optycznie wasze uda i znacznie je wydłuży! Czy jeansy Tommyego Hilfigera są dla Ciebie? Przekonaj się na https://www.markoweubrania.com/kategoria/spodnie-jeansy-leginsy-tommy-hilfiger.

Jabłka

Trzymając się tematyki owocowej, nie sposób nie wspomnieć o innej popularnej sylwetce, czyli jabłku! Czymś, co charakteryzuje taką figurę, są oczywiście szczupłe nogi! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby je dodatkowo wyeksponować! Wykorzystajmy fasony, takie jak rurki z nieco podwyższonym stanem, które na pewno pomogą Wam w osiągnięciu idealnego wyglądu. Jeżeli jednak nie znajdziecie czegoś w tym stylu, spokojnie możecie postawić na modele klasyczne z dopasowanymi nogawkami. Im prościej, tym lepiej!

Podsumowanie

Dopasowywanie damskich jeansów do sylwetki pozornie może wydawać się diabelsko trudne, jednak gdy poznamy swoją figurę - to bułka z masłem! Warto poświęcić nieco czasu na odpowiednie poszukiwania w sklepach, gdyż nie tylko będziecie wyglądać świetnie, ale także poczujecie się lepiej ze sobą! Nieważne czy jesteś klepsydrą, gruszką czy jabłkiem - mamy pewność, że znajdziecie coś dla siebie!

Ocena: 5.0