Galaktyczne mani - oryginalny pomysł na manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy - inspiracjeZnudziły Ci się paznokcie w jednokolorowych odcieniach? Szukasz pomysłu na manicure, który zwali wszystkich z nóg? Zainspiruj się galaktycznym wzorem i przenieś go na swoje pazurki! Zobacz, jakie to proste!

Galaktyczne mani - jak je wykonać?

Jak się zabrać do wykonania pazurków, które olśnią wszystkich swoim oryginalnym designem? Poniżej instrukcja krok po kroku, jak wykonać kosmiczny wzór na paznokciach hybrydowych.

  1. Nałóż bazę, a następnie utwardzaj przez 60 sekund.
  2. Pomaluj pazurki lakierem Black Graphite #415 i utwardzaj 60 sekund.
  3. Weź wacik, nałóż na niego trochę koloru Pure White #114 i delikatnie rozetrzyj go po waciku. Następnie, przenieś kolor na paznokcie, dociskając do nich wacik w różnych miejscach. Dzięki temu, stworzysz nierównomierny wzór. Całość utwardzaj przez 60 sekund.
  4. Analogicznie postępuj z kolorem Sunny Pink #211. Rozetrzyj go na waciku, przenieś na paznokcie i utwardzaj przez 60 sekund.
  5. Teraz czas na lakier Casual Blue #329. Podobnie, jak w dwóch poprzednich punktach, musisz umieścić go na waciku, przenieść na paznokcie i utwardzać przez 60 sekund.
  6. Weź kolor Dream of Beauty #501 i nałóż go w różnych miejscach na paznokcie. Utwardzaj przez 60 sekund.
  7. Przy pomocy patyczka i koloru Pure White #114, zrób w różnych miejscach różnej wielkości kropki. Następnie utwardzaj je przez 60 sekund.
  8. Na całość nałóż top i utwardzaj przez 60 sekund.
  9. Gotowe!

Kosmiczne paznokcie - jakich lakierów użyć?

Żeby stworzyć galaktyczne mani, trzeba przygotować odpowiednie lakiery. Które kolory są niezbędne, żeby olśnić wszystkich pazurkami z pozaziemskim wzorem? Sprawdź!

Black Graphite #415 - czarny grafit

Ten mroczny kolor, już od pierwszych chwil emanuje przenikliwą głębią. Ciężko będzie znaleźć kogoś, kto oderwie od niego wzrok!

Pure White #114 - nieskazitelna biel

Czysta biel niezwykle rzadko samodzielnie gości na paznokciach. Połącz ją z innymi kolorami i sprawdź, jaki efekt uzyskasz!

Sunny Pink #211 - słoneczny róż

Neonowy róż to idealny kolor dla królowej parkietu. Z pazurkami w tym odcieniu, bez trudu rozświetlisz każdą imprezę!

Casual Blue #329 - soczysty niebieski

Klasyczny błękit to kolor dla wszystkich tych, którzy kochają niebieski, ale do tej pory nie znalazły odcienia, który dobrze prezentowałby się na paznokciach. Problem rozwiązany!

Dream of Beauty #501 - brokatowy granat

Lśniące drobinki zanurzone w odcieniach granatu, fioletu i turkusu, pomogą podkreślić naturalne piękno za pomocą wyjątkowego mani!

Lakiery to jednak nie wszystko. Nie wolno zapomnieć o dwóch innych produktach, bez których wcielenie w życie nawet najprostszego pomysłu na manicure hybrydowy, będzie niemożliwe. Mowa o bazie i topie do lakieru hybrydowego.

Więcej inspiracji na manicure hybrydowy, znajdziesz na: https://hihybrid.pl/pl/inspiracje.

Komentarze