Gwiazdy po 40 - pięknieją z wiekiem

Gwiazdy po 40Kobieta jak wino - im starsza, tym lepsza i piękniejsza. Do wielu polskich gwiazd można odnieść tę prostą prawdę. Są kobiety, które nie tylko się nie starzeją, ale pięknieją wraz z wiekiem.

Polska diwa

Justyna Steczkowska urodziła się 2 sierpnia 1972 roku w Rzeszowie, co oznacza, że w 2016 roku w wakacje świętowała swoje 44 urodziny. Trudno w to uwierzyć, zwłaszcza patrząc na jej sesje zdjęciowe do popularnych magazynów. To marka trójki dzieci, a jej figura jest zaprzeczeniem stereotypu matki-Polki. To seksowna kobieta, dojrzała, ale dbająca o swój wizerunek. Dzięki temu może z powodzeniem występować na scenie w kusych szortach czy ekstremalnie krótkich miniówkach.

Na stronie internetowej "Party" ukazało się zdjęcie, które sama Justyna Steczkowska opublikowała w mediach społecznościowych. Była to fotografia sprzed 22 lat, choć fani zgodnie uznali, że piosenkarka w ogóle się nie zmieniła i wygląda nadal tak samo dobrze, jeśli nie lepiej, niż jako dwudziestolatka. Czas był dla niej wyjątkowo łaskawy.

Zabójcze nogi

Niewątpliwym atutem Justyny Steczkowskiej są jej długie, zgrabne nogi, które eksponuje przy każdej okazji, zwłaszcza w trakcie koncertów i oficjalnych wyjść. W trakcie Festiwalu w Opolu wystąpiła ona na koncercie Złote Opole 2016 w kusej miniówce. Gwiazda zaprezentowała się z jak najlepszej strony, uwydatniając nogi, a podczas wykonywania piosenki "Dziewczyna Szamana" nawet jędrne pośladki. Aż trudno uwierzyć, że Justyna Steczkowska dawno już przekroczyła 40-stkę. Niejedna młoda dziewczyna pozazdrości jej figury.

Czas się ich nie ima

Nie tylko Steczkowska wygląda zjawiskowo w tym wieku. Również i inne gwiazdy z Polski i zza granicy mogą pochwalić się doskonałym ciałem. Najlepszym tego przykładem jest Jennifer Aniston. Hollywoodzka aktorka, była żona Brada Pitta ma już 47 lat, czyli jest o całe 3 lata starsza od Justyny Steczkowskiej. Jej zdjęcia w bikini i obcisłych sukienkach zachwycają. Gwiazda powoli zbliża się do 50. urodzin, a śmiało można by pomylić ją z niejedną 20-latką.

Po wyglądzie trudno jest ocenić wiek gwiazdy. Sama Jennifer Aniston mówi, że nie martwi jej proces starzenia się, a obecnie czuje się lepiej, niż wtedy, gdy miała 25 lat. Młodość jest stanem ducha, a nie wpisem w metryce.

Co prawda nie można walczyć z upływającym czasem i każdy się starzeje, ale wielu gwiazdom wydaje się, że jednak ich zegar zatrzymał się w miejscu. Wśród znanych kobiet wiele jest takich, które wyglądają nawet lepiej, niż za młodu. Aktorka Halle Berry 14 sierpnia 2016 roku skończyła okrągłe 50 lat, a swoim wyglądem i figurą mogłaby wpędzić w kompleksy nie jedną nastolatkę. Podobnie jest w przypadku polskich celebrytek - Magdalena Cielecka, Małgorzata Kożuchowska czy Katarzyna Bujakiewicz jakby się nie starzały. Młodość jest więc stanem ducha. Każdy ma tyle lat, na ile się czuje i na ile wygląda. Data urodzenia nie ma tu żadnego znaczenia.

Komentarze


Skapa miesiączkaKażda młoda kobieta, która zaczyna miesiączkować powinna zwracać uwagę na to,


KobietaKażda kobieta lubi dobrą, seksowną bieliznę. Wymyślne koronki, fantazyjne kroje i ni


Charaktery PolekPrzyjrzyjmy się bliżej Polkom. Jaki mają temperament? Czy ich wiek i cechy cha


Zabieg usunięcia macicyUsunięcie macicy (histerektomia) nie zawsze oznacza dla kobiety