Jak sprawić by mężczyzna pachniał tak, jak chcesz?

Męskie perfumyZdarza się, że nawet, jeśli kogoś kochamy, niekoniecznie potrafimy pogodzić się z tym, jaki nosi zapach. Niektóre perfumy dla jednych bywają kwintesencją pięknych aromatów, dla innych zaś mogą wręcz stanowić smród.

Masz partnera, którego zapachu nie możesz znieść? Jest z tego wyjście.
Zapach trudny do zniesienia

Sporo mężczyzn wciąż albo nie korzysta z perfum albo używa ich sporadycznie, a wtedy… przesadza. Ubierając się na randkę z Tobą, Twój partner (obecny lub przyszły) chce prezentować się, jak najlepiej. Nawet jeśli na co dzień nie sięga po te perfumy, które dostał od ciotki, przed spotkaniem decyduje się na obfite skropienie. Przecież nie wie do końca, jak się z nimi obchodzić. Rezultat jest taki, że Twój mężczyzna pachnie brzydko i pachnie za mocno. Jeśli nosi wyłącznie przypadkowe perfumy stosunkowo łatwo możesz go przestawić na inny zapach - taki, jaki lubisz.

Ulubione perfumy mężczyzny

Istnieje również rodzaj panów, którzy bez wahania sięgają po zapach, który uważasz za nie do zniesienia. Masz do tego prawo. Czasami to facet jest ignorantem i rzeczywiście używa najgorszych perfum, innym razem to po prostu Twoja nadwrażliwość. Czy możesz pozbyć się z jego życia tego zapachu w inny sposób niż mówiąc mu, że jesteś w ciąży? Są różne sposoby! Przy odrobinie wysiłku możesz oczekiwać, że raz na zawsze rozstanie się z okropną wodą kolońską, tanimi podróbami perfum czy dezodorantem, którego zapach przez pół dnia wyciska Ci łzy z oczu.

Męskie perfumy

Perfumy w prezencie

Jednym z doskonałych sposobów na delikatną zmianę nawyków partnera jest oczywiście prezent! Jeśli sama kupisz mu perfumy, a on sam nie jest wybrednym nosem i nigdy nie wybiera samodzielnie swojego zapachu, ten punkt będzie prosty w realizacji. Jeśli nie jest zbyt przywiązany do nieznośnego flakonu, prawdopodobieństwo, że zacznie używać wyłącznie tych, które dostał w prezencie, jest bardzo wysokie. Istnieje również szansa, że perfumy ofiarowane mu bez okazji będą stanowić dość mocną sugestię… Co jednak, jeśli Twój partner kocha swój zapach?

Męskie perfumy

Zabierz go do drogerii!

Możesz zaprosić partnera na wspólne zakupy czy tylko poprosić o to, by Ci towarzyszył. Będzie to doskonała okazja, by sam wypróbował nowych zapachów. Być może będzie to jego pierwszy raz i Twój mężczyzna poczuje chęć, by samodzielnie w końcu wybrać sobie perfumy. I możesz być pewna, że będzie pytał się Ciebie o zdanie. Możesz też wybrać wygodniejszą opcję i zamówić kilka próbek do domu. Powiedz, że je dostałaś lub kolega z pracy poprosił o pomoc przy wyborze. Bądź pewna, że partner się zainteresuje! Zaproponuj mu wybór jednego zapachu.

Zainteresuj go perfumami

Jeśli Twój mężczyzna używa, czegoś, co stoi na półce i najpewniej dostał to w prezencie od przypadkowego członka rodziny na święta Bożego Narodzenia 5 lat temu, jest duże prawdopodobieństwo, że wie niewiele o perfumach. Możesz zainteresować go poprzez rozmowę, a także podsyłanie linków do ulubionych przez Ciebie perfum. Jeśli przeczyta, że np. Dior Sauvage nadaje się właśnie dla takiego faceta, jak on, być może będzie chętny po nie sięgnąć.

Komentarze

Ulka
Moj facet używa tragicznych perfum, ale nie mam pomysłu jak mu to delikatnie zasugerować :(