Jak sprytnie przekształcić pokój dziecka w pokój nastolatka?

Pokój nastolatkaMała zmiana - duży efekt. Rodzice dorastających pociech, często zastanawiają się, jak sprytnie przekształcić pokój dziecka w pokój nastolatka? Jednym ze sprawdzonych sposobów jest aranżacja pomieszczenia przy pomocy starannie dobranego dywanu.

Zmieniające się wraz z wiekiem upodobania pociechy, a także jego nowe hobby czy sposób spędzania wolnego czasu, mają także ogromny wpływ na wygląd zajmowanego przez nią pokoju. Aranżacja pomieszczenia, w którym przebywa na co dzień nastolatek, powinna znacznie różnić się od tej, jaka do tej pory zdobiła pokój przedszkolaka czy ucznia szkoły podstawowej. Sprawdzonym, a jednocześnie przystępnym cenowo sposobem na szybką zmianę wystroju wnętrza, przeznaczonego dla dorastającej pociechy, jest zakup nowoczesnych elementów wyposażenia. Chodzi tutaj także o syntetyczne dywany. To produkty, które są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, do których zaliczyć możemy kolekcję Kolorado. Mogą one również posiadać oryginalne wzornictwo. Dzięki nim nastolatek będzie mógł zaimponować swoim rówieśnikom, chwaląc się efektownie wyglądającym wnętrzem. Nowoczesne dywany młodzieżowe to produkty, które cieszą się zainteresowaniem wielu rodziców, posiadających dorastające pociechy. Wyroby te mają solidnie wykonane runo, odporne na odkształcenia, deformację czy też zmianę kolorów pod wpływem codziennej eksploatacji. Warto pamiętać, że dywany młodzieżowe, wykonane z syntetycznego runa, są odpowiednie również dla alergików i astmatyków. Modny dywan dla nastolatka nada zajmowanemu przez pociechę pomieszczeniu, przytulności i odpowiedniego charakteru.

Dywan szaro-granatowy

Dywan nowoczesny Kolorado 01 - szaro-granatowy

Jak sprytnie przekształcić pokój dziecka w pokój nastolatka? Nowoczesny dywan dla dorastającej pociechy

Efektownie wyglądające dywany młodzieżowe jednokolorowe z kolekcji Premium to produkty przeznaczone, zarówno dla dorastających chłopców, jak i dziewcząt. To elementy wyposażenia wnętrza, które dobrane do jego stylistyki, mogą całkowicie odmienić dotychczasowe pomieszczenie, stając się jego główną dekoracją. Wyroby te mają certyfikat zgodności nr 455/AC 017. Stanowi to potwierdzenie ich wysokiej jakości, jak również posiadania wszystkich wymagań higienicznych. To wyroby poddane ocenie w laboratoriach należących do Państwowego Zakładu Higieny. Zostały one przebadane pod kątem zawartości substancji potencjalnie szkodliwych dla zdrowia. Bezpieczne w używaniu, jak również solidnie wykonane dywany dla nastolatków, to produkty, które zachwycają swoim wyglądem. Mogą one być ozdobione abstrakcyjnym wzornictwem, w połączeniu z wielokolorowym runem. Efektowne dywany dla nastolatków to produkty wykonane z włókien syntetycznych, w tym przędzy polipropylenowej typu Heat Set Frise. Została ona poddana specjalnie dobranemu procesowi uszlachetniania termicznego, co stanowi gwarancję trwałości runa, a jednocześnie jego miękkości, elastyczności i puszystości. Dywany wykonane z włókien polipropylenowych mogą znajdować się także w pomieszczeniach z zainstalowanym ogrzewaniem podłogowym. To wyroby wyróżniające się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi, a jednocześnie odpornością na zjawisko elektryzowania się.

Dlaczego warto wybrać dywany młodzieżowe z certyfikatem Oeko-Tex?

Wysokie walory estetyczne, którymi wyróżniają się dywany dla nastolatków, dostępne w stałej ofercie naszego sklepu internetowego jarmarkeurope.pl, mogą podkreślić design pomieszczenia przeznaczonego dla dorastającej pociechy. Produkty te przykuwają uwagę swoim oryginalnym wyglądem, dzięki czemu będą one efektownym dodatkiem do pokojów zajmowanych przez nastolatków. Wyraziste wzory dywanów z kolekcji Argentum z pewnością znajda swoich sprzymierzeńców pośród młodzieży. Wyroby te posiadają międzynarodowy certyfikat Oeko-Tex. Stanowi on potwierdzenie tego, że oznaczone nim produkty są pozbawione syntetycznych barwników, jak i chemicznych związków, mogących negatywnie wpływać na stan zdrowia pociechy. Dywany z kolekcji Argentum posiadają spód wykonany z wysokogatunkowej bawełny. Modne dywany młodzieżowe są utrzymane w kolorystyce, która podkreśli, zarówno nowoczesne, jak minimalistyczne wnętrza. Wpisujący się w aktualne trendy wnętrzarskie wzór w poprzeczne paski lub też przecinające się pod różnymi kątami linie, umieszczone na jasnym lub też utrzymanym w bardzo intensywnych kolorach tle, sprawi, że pomieszczenie zajmowane przez nastolatka nabierze zupełnie nowej jakości, stając się jednocześnie azylem, miejscem do pracy, wypoczynku i zabawy. Kolekcja Heos New zawiera mnóstwo wzorów, które przypadną do gustu niejednemu nastolatkowi. Różnorodność grafik i zestawień kolorystycznych na dywanach antypoślizgowych sprawia, że każdy znajdzie swój wymarzony. Dywany nowoczesne przeznaczone dla nastoletnich chłopców i dziewczynek, będą elegancką ozdobą zajmowanych przez nie pomieszczeń.

Dywan antypoślizgowy

Dywan antypoślizgowy Heos New 08 - geometria

Popularne dywany młodzieżowe to produkty, które mogą być ozdobami pomieszczeń zajmowanych przez dorastające pociechy. Wyroby te, dostępne w naszym sklepie internetowym jarmarkeurope.pl, w oryginalnej kolorystyce i z efektownym wzornictwem, wspaniale podkreślą pomieszczenia, w których na co dzień przebywają nastolatkowie.

Komentarze