Jak stworzyć rodzinę w Orange Flex?

Orange FlexOrange Flex to elastyczna oferta, którą zarządzasz za pomocą aplikacji. Stwórz ze swoimi bliskimi Flex Rodzinę i obniż wysokość rachunków za telefon. To łatwiejsze, niż sądzisz! Poznaj szczegóły rodzinnej oferty Orange.

Orange Flex to propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę. Aby dołączyć do oferty, nie musisz podpisywać długoterminowej umowy - z usługi korzystasz tak długo, jak chcesz. Wszystkich formalności dokonasz za pomocą prostej aplikacji mobilnej. Znajdziesz ją w sklepie App Store, Google Play i AppGallery. Za jej pomocą założysz konto, zweryfikujesz swoją tożsamość i wybierzesz ofertę, z której chcesz korzystać. Do wyboru masz cztery Plany:

  • 15 GB i Social Pass - 25 zł miesięcznie
  • 30 GB i Social Pass - 30 zł miesięcznie
  • 50 GB i Social Pass - 50 zł miesięcznie
  • 100 GB i Social Pass - 80 zł miesięcznie.

Każdy z Planów komórkowych zawiera nielimitowane rozmowy telefoniczne, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE. Dzięki usłudze Social Pass korzystasz z popularnych mediów społecznościowych bez zużywania transferu. Możesz do woli przeglądać m.in. Facebooka, Instagrama, Twittera czy TikToka. Jeżeli w danym miesiącu będziesz potrzebował większej paczki danych, za pomocą aplikacji możesz zmienić Plan, z którego korzystasz. Szybko i wygodnie!

Orange Flex - oferta rodzinna

Dołączyłeś już do Orange Flex? Teraz możesz zaprosić członków rodziny lub znajomych. Do swojego konta w Orange Flex możesz dodać do pięciu numerów, z których będą korzystali Twoim najbliżsi. Za pomocą aplikacji możesz zamówić nowe karty SIM dla członków rodziny lub przenieść numery do Orange Flex. Jako administrator wybierzesz Plany do pozostałych członków Flex Rodziny. Za najtańszy Plan, bez paczki GB, zapłacisz 15 zł miesięcznie. Możesz także wybrać Plan z paczką danych: 15 GB, 30 GB, 50 GB lub 100 GB. W razie potrzeby raz w miesiącu możesz Plan dla konkretnego numeru - wystarczy jedno kliknięcie. Wszystkie szczegóły formuły rodzinnej w Orange Flex znajdziesz tutaj: https://flex.orange.pl/oferta/rodzina.

W Orange Flex wszystkie wydatki masz pod kontrolą. Dzięki funkcji "Zapytaj o zakup" inni użytkownicy będą mogli aktywować dodatkowe usługi tylko po uzyskaniu Twojej zgody. Możesz być pewien, że nie zaskoczą Cię nieprzewidziane wydatki! Wszystkie rachunki opłacisz za pomocą aplikacji - możesz skorzystać z szybkich płatności BLIK lub z karty płatniczej. Jeżeli podepniesz kartę pod aplikację, płatności będą pobierane automatycznie.

W Orange Flex rodzina może więcej!

Komentarze