Jaki fotel masujący wybrać? Sprawdź ofertę Rest Lords!

Fotel masującyMasaż to znana od wieków jedna z najlepszych form relaksu. Poza tym, że działa niezwykle kojąco na układ nerwowy, redukuje stres, poprawia przy tym krążenie krwi oraz wydolność układu oddechowego, reguluje ciśnienie, obniża napięcie mięśniowe i wspomaga procesy trawienne. Chcesz zapewnić sobie dobroczynny wpływ masażu? Wybierz fotel masujący sprawdzonej marki.

Różnorodna oferta foteli masujących marki Rest Lords

Fotele masujące Rest Lords to najlepsze z dostępnych na rynku modele. Ich urozmaicona budowa oraz liczne funkcje mają na celu spełnienie oczekiwań wszystkich klientów. Wśród oferowanych przez Rest Lords foteli, znajdziesz zarówno proste, ekonomiczne urządzenia, jak i bardzo luksusowe. Przyjrzymy się dziś kilku odmiennym propozycjom.

Fotel masujący Massaggio Piccolo

To niewielki, bardzo poręczny model o banalnie łatwej obsłudze. Wykonany został z najlepszych materiałów i prezentuje się niezwykle elegancko. Za pomocą podręcznego pilota możesz wybrać jeden z trzech automatycznych programów lub ustawić urządzenie tak, by oddziaływało na konkretny odcinek kręgosłupa, dając wyraźną ulgę.

Fotel jest niedrogi, a bardzo skuteczny. Zapewnia masaż pleców oraz ud za pomocą poduszek powietrznych. Dodatkową atrakcją są wbudowane głośniki, z których możesz posłuchać ulubionej relaksującej muzyki.

Fotel masujący Fujiiryoki JP2000

Ekskluzywny model z wyższej półki. Cena jednak jest adekwatna do tego, co potrafi ten fotel. Wyposażony został w sztuczną inteligencję i uczy się ciała swojego użytkownika. Ramiona masujące pracują wielowymiarowo i trafiają dokładnie tam, gdzie trzeba, bo fotel rozpoznaje kręgosłup, zapewniając działanie z maksymalną precyzją. Za pośrednictwem dotykowego panelu możesz wybrać jeden z 45 programów manualnych lub z 23 automatycznych. Model Fujiiryoki posiada 3 tryby masażu ramion, ogrzewanie, system masażu stóp oraz opcję ułożenia się w takiej pozycji, która daje poczucie pełnego komfortu. Wysoka technologia i perfekcyjne wykonanie sprawią, że korzystając z tego fotela, poczujesz się niczym członek rodziny królewskiej.

Fotel masujący Massaggio Eccellente 2 PRO

Gwarantuje masaż całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem mięśni przykręgosłupowych, które może przyjemnie rozgrzać o kilka stopni. Dzięki takiemu połączeniu odpuści każde nagromadzone napięcie. Ten model fotela oferuje 6 różnych programów automatycznych, 5 technik masażu oraz 3 poziomy intensywności i szybkości. Poduszki powietrzna na wysokości ramion, przedramion oraz stóp poprawią krążenie krwi w Twoich kończynach, przywracając im lekkość nawet po ciężkim dniu. Model ten dodatkowo oferuje magnetoterapię na okolicę nóg i rąk. Działa ona regeneracyjne na komórki, poprawiając sprawność kończyn. Choć cena jest niewysoka, już sam wygląd tego fotela zachęca do tego, by połączyć się z nim w jedność i poddać kojącym zabiegom.

Fotele Rest Lords - jakość, precyzja, satysfakcja

Wszystkie fotele masujące Rest Lords opracowane i przetestowane zostały przez zespół specjalistów, którym zależy na zadowoleniu klientów równie mocno, co na ich bezpieczeństwie. Każdy produkt trafiający do oferty tej marki posiada odpowiednie certyfikaty i o ile nie masz wyraźnych przeciwwskazań medycznych, śmiało możesz zamówić dowolny model. Przy wyborze kieruj się jego przeznaczeniem, swoimi gabarytami, funkcjami, których oczekujesz oraz budżetem jaki masz do dyspozycji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, skontaktuj się z pracownikiem obsługi klienta, który pomoże Ci dobrać fotel masujący, który spełni Twoje oczekiwania.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, skontaktuj się z pracownikiem obsługi klienta, który pomoże Ci dobrać fotel masujący, który spełni Twoje oczekiwania lub przeczytaj szerszy artykuł: https://restlords.com/pl/fotel-masujacy-jaki-wybrac/.

Komentarze