Meble Wróbel - bezpieczne i funkcjonalne łóżka dziecięce

Łóżko dziecięceProjektując i urządzając pokój dla swojej pociechy, kierujemy się priorytetami takimi, jak bezpieczeństwo i wygoda malucha, zapewniamy mu przestrzeń do regeneracji, nauki i zabawy. Dodatkowo chcemy, by pokój dziecka był ładny, funkcjonalny i odpowiadał zainteresowaniom malca.

Projektując i urządzając pokój dla swojej pociechy, kierujemy się priorytetami takimi, jak bezpieczeństwo i wygoda malucha, zapewniamy mu przestrzeń do regeneracji, nauki i zabawy. Dodatkowo chcemy, by pokój dziecka był ładny, funkcjonalny i odpowiadał zainteresowaniom malca. Poszukując odpowiedniego łóżka do dziecięcego pokoju, warto zapoznać się z propozycjami na stronie firmy Stolarstwo Tomasz Wróbel. Łóżka dziecięce zaprojektowane i wykonane przez fachowców z Meble Wróbel charakteryzują się ergonomiczną konstrukcją, wykończone są przy pomocy certyfikowanych, nietoksycznych lakierów i farb, a wszystkie krawędzie sprzętów są gładkie. Jeśli interesują cię najlepsze meble do pokoju twojego dziecka - sprawdź ofertę firmy Stolarstwo Meble Wróbel.

Meble Wróbel - funkcjonalne łóżka dziecięce

Urządzając pokój dziecięcy, często dysponujemy niewielkim metrażem. Być może w pokoju ma mieszkać rodzeństwo. W takim wypadku meble muszą być idealnie dopasowane do koncepcji wnętrza i wysoce funkcjonalne. Łóżko piętrowe jest świetnym rozwiązaniem, gdy w pokoju mieszka dwoje dzieci. Pozwala ono na oszczędność przestrzeni i dodatkowo jest ekscytujące oraz stanowi miejsce zabawy dzieci. Oczywiście w łóżkach piętrowych od Meble Wróbel zastosowane są wszystkie środki bezpieczeństwa. Barierki są solidne, a drabinki mają szerokie, stabilne stopnie. Nic nie zakłóci spokojnego snu twoich dzieci i nie zepsuje im wolnego czasu, spędzanego na fantazjach i harcach, których miejscem jest ich łóżko piętrowe. Innym udogodnieniem dostępnym w wielu modelach łóżek od Meble Wróbel są szuflady znajdujące się pod miejscem do spania. Można w nich oczywiście trzymać pościel, ale przydadzą się także jako schowek na zabawki, czy pomoce szkolne. Kolejnym rozwiązaniem jest zastosowanie w łóżkach dodatkowego, wysuwanego spania. Występuje ono zarówno w łóżkach pojedynczych, jak i piętrowych. Daje to możliwość łatwego przenocowania kolegów i kuzynów naszych dzieci. Dzikie szaleństwa maluchów na łóżkach od Meble Wróbel są bezpieczne, gdyż wszystkie użyte komponenty są w 100 procentach nietoksyczne, a krawędzie mebli wygładzone, oszlifowane i zaokrąglone. Mnogość kolorów, kształtów i wariantów dziecięcych łóżek oferowanych przez firmę z Podkarpacia, pozwoli na wybór sprzętu nie tylko ergonomicznego, ale odpowiadającego gustom twojego dziecka.

Stolarstwo Tomasz Wróbel - firma z tradycjami

Stolarstwo Tomasz Wróbel to przedsiębiorstwo mające swoją siedzibę w Wólce Tanewskiej na Podkarpaciu. Firma posiada 25 lat doświadczenia w obróbce i produkcji konstrukcji z elementów drewnianych. Łóżka od Meble Wróbel charakteryzują się wytrzymałością, oryginalnym designem oraz bardzo dużą wygodą użytkowania. Firma otrzymała szereg nagród, jest między innymi wielokrotnym laureatem Certyfikatu Jakości Biznesu w ramach programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Jest to prestiżowe wyróżnienie, oznaczające najwyższy poziom kultury przedsiębiorczej firmy Tomasza Wróbla i gwarantuje, że produkty spełniają najwyższe standardy w branży. Stolarnia Tomasz Wróbel kilkakrotnie została wyróżniona przez kapitułę Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej statuetką i tytułem laureata w kategorii najlepszy produkt. Ten konkurs ma prawie dwudziestoletnią tradycję, a Meble Wróbel otrzymały statuetkę Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej za następujące wyroby: Drewniane Łóżka Młodzieżowe (2015r.), Łóżka Piętrowe (2016r.), Łóżko Familijne (2017r.), Łóżeczko-Tapczanik-Kołyska 3 w 1 - Wercia 140 × 70 (2018r.), Łóżko - Model Pawełek Duo (2019r.), Łóżko KARO (2020r.). Tak wyróżniany wytwórca wzbudza zaufanie.

Jeśli szukasz ładnych, funkcjonalnych i bezpiecznych łóżek do pokoju swoich dzieci - koniecznie zapoznaj się z ofertą na stronie meblewrobel.pl. Z pewnością znajdziesz tu sprzęty odpowiadające twoim wymaganiom, które zarazem spodobają się maluchom.

Komentarze