6 wskazówek, jak dobrać płaszcz do sylwetki

Stylowy płaszczKształt i rozmiar ciała nie ma znaczenia - moda potrafi zamaskować wszystko. Zastanawiasz się nad kupnem nowego płaszcza? Poznaj kilka modowych trików, które w dyskretny sposób sprawią, że Twoje atuty skupią na sobie uwagę, a mankamenty staną się niewidzialnymi.

Więcej…

 

Jak dobrać odpowiednią kolorystykę ubrań do swojego typu urody?

Dobór kolorystyki ubrańCo sezon styliści mody proponują i narzucają w pewnym stopniu kolorystykę modnych ubrań. Liczy się nie tylko fason, pomysłowość, ale i odpowiedni kolor lub tonacja. Raz panują kolory pastelowe, raz monochromatyczne zestawienia, innym zaś ostre barwy złamane wyrazistymi dodatkami. Niestety jednak nie każdy zestaw kolorystyczny pasuje do każdego typu urody.

Więcej…

   

Ubrania, które wyszczuplają

Wyszczuplająca sukienkaPanie w rozmiarze plus size lub z kobiecymi krągłościami niekiedy mają problem z odpowiednim dopasowaniem ubrań do swojej sylwetki. Tymczasem, bez względu na rozmiar, możemy wyglądać stylowo i kobieco. Warto jednak pamiętać o kilku zasadach, by wiedzieć, jak podkreślić swoje atuty, a ukryć te partie ciała, nad którymi chcemy popracować. Możesz nosić zarówno dopasowane jeansy, sukienki, koszule, spódnice. Często kobiety w rozmiarze plus size uważają, że im luźniejsze ubranie, tym lepiej wyglądają. Nic bardziej mylnego. Zakładając workowate ubrania, dodajemy sobie kilogramów i rezygnujemy z możliwości pokazania atutów. Dzięki naszemu artykułowi, dowiesz się, jak wyglądać perfekcyjnie.

Więcej…