Olej z kryla - odkrywamy tajemnicę jego witalnego działania dla ludzi w każdym wieku!

SuplementyLubicie życie w zdrowym stylu? To doskonale! Przedstawimy wam dzisiaj właściwości oleju z kryla, szalenie cenionego na rynku naturalnych suplementów diety. Trudno o równie wszechstronny produkt, który zapobiega chorobom, wydłuża życie, odmładza i poprawia samopoczucie. Nie wierzycie? To nic, przygotowaliśmy dla was garść niezbitych dowodów na witalne działanie oleju z kryla. Zapraszamy na mini przewodnik po właściwościach suplementu, który odmieni waszą kondycję zdrowotną na dobre!

Co to jest kryl - olej o niezwykłym działaniu z niezwykłych organizmów!

Olej z kryla, czyli z czego? Wyjaśniamy zatem - kryl to żyjątko, które wyglądem przypomina krewetkę. Tworzy jedną z największych biomas na świecie, kumulując się w olbrzymich ławicach, w czystych, antarktycznych wodach. To typowy pokarm dla wielorybów i pingwinów. Od pewnego czasu kryl przyciągnął uwagę także jako potencjalnie wartościowy pokarm dla ludzi. Najcenniejszy jest tutaj olej z kryla. W jego składzie znajdziemy kilka perełek, między innymi kwasy omega-3 i omega-6, fosfolipidy, choliny czy astaksantynę.

Olej z kryla - kwasy omega i moc przeciwutleniaczy

"zapobiega chorobom"

Obecność bardzo dobrych dla naszego organizmu kwasów omega to niepodważalna zaleta. Ich obecność w diecie zapobiega chorobom wieńcowym, wzmacnia serce oraz naczynia krwionośne, wątrobę oraz trzustkę, poprawia pracę mózgu, w tym pamięć i koncentrację. Jego obecność w diecie kobiet ciężarnych pozytywnie wpływa na prawidłowy rozwój układu nerwowego u płodu.

"wydłuża życie"

Olej z kryla jest powszechny w diecie Japończyków, którzy mogą pochwalić się najdłuższą średnią życia na świecie. Dlaczego? Tran z kryla poprawia i wzmacnia odporność, a obecność astaksantyny, silnego antyoksydantu, powoduje zapobieganie stanom zapalnym, które jak wiadomo, są najczęstszą przyczyną zmian nowotworowych. Astaksantyna wspomaga także zwalczanie wolnych rodników, co spowalnia proces starzenia się komórek.

"odmładza"

Kwasy omega, zdrowe kwasy tłuszczowe oraz astaksantyna bardzo dobrze wpływają na kondycję skóry, włosów i paznokci. Przyjmowany regularnie olej z kryla sprawia, że znikają efekty starzenia się skóry, np. wygładzają się zmarszczki a skóra staje się bardziej sprężysta. Dla seniorów tran z kryla ma także działanie "odmładzające" - co prawda nie ujmuje im lat, ale łagodzi stany zapalne stawów, przez co zwiększa ich motorykę. Kwasy omega wpływają pozytywnie na prace mózgu, między innymi pamięć i koncentrację, przez co układ nerwowy seniora jest w świetnej kondycji.

"poprawia samopoczucie"

Korzystne działanie kwasów omega oleju z kryla można odczuć szczególnie w okresie jesienno-zimowej słoty. Suplementacja zapobiega między innymi depresji, stanom lękowym, apatii, zmęczenia i chronicznego złego samopoczucia.

Olej z kryla - cena

Za dobrej jakości olej z kryla przyjdzie nam zapłacić około 70 zł za opakowanie 30 kapsułek. Dla przykładu, olej z kryla NKO polskiego producenta, firmy KenayAG kosztuje 67 zł. Zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek na dobę, zatem miesięczna kuracja tym naturalnym suplementem to koszt około 120 - 150 zł. Czy to dużo? Efekty codziennego zażywania tranu z kryla są widoczne i odczuwalne już po kilku dniach. Najlepiej przetestować na własnej skórze jedno lub dwa opakowania tego suplementu, by przekonać się czy warto inwestować w niego przez cały rok.

Fot. Olej z Kryla Sklep KenayAG

Olej z kryla