Orange na kartę - wybierz ofertę najlepszą dla siebie!

Orange na karteJeśli szukasz najlepszej usługi telefonicznej, sprawdź Orange na kartę. Dzięki szerokiemu wyborowi pakietów i dużej elastyczności idealnie łączy w sobie zalety klasycznego prepaida, z wygodą abonamentu. Dodatkowo, korzystając z serwisu Doładowania Orange, możesz przy każdym zasileniu konta liczyć na bonusowe gigabajty! Jak wyglądają szczegóły Orange na kartę i jak doładować telefon, aby zgarnąć dodatkowy pakiet internetowy?

Rozmowy i SMS-u bez limitu oraz duży pakiet internetu w Orange na kartę

Każdy użytkownik Orange na kartę może skorzystać z usługi "Bez limitu". Po jej aktywowaniu, może przez określony czas dzwonić, wysyłać SMS-y i MMS-y bez dodatkowych opłat, dostaje też do dyspozycji pakiet internetu do wykorzystania. Jest to bardzo elastyczne rozwiązanie ze względu na to, że można podzielić je na dwie kategorie:

  • Usługa bez limitu jednorazowa - aktywna na określony czas (7, 10, 31 lub 365 dni). Najpierw należy doładować telefon określoną kwotą. Gdy ta znajdzie się już na koncie, można aktywować usługę specjalnym kodem. Środki zostaną pobrane z konta, a przez wybraną liczbę dni abonent będzie mógł bez limitu dzwonić, esemesować i wysyłać wiadomości multimedialne, a także korzystać z internetu, aż do wyczerpana pakietu Nie zapłaci za to nic, ponad kwotę pobraną w chwili aktywacji;
  • Usługa bez limitu cykliczna - działa na podobnej zasadzie, jak opisana powyżej. Zasadniczą różnicą jest jednak fakt, że po upływie określonego czasu, automatycznie się odnawia. Abonent musi więc zadbać, aby w odpowiedniej kwocie regularnie doładowywać konto. W zamian otrzymuje nieprzerwany dostęp do nielimitowanych usług telekomunikacyjnych i pakietu internetu. Wszystko to za stałą, comiesięczną opłatę. Można więc powiedzieć, że jest to niczym abonament, jednak z cyklicznej usługi bez limitu można w dowolnym momencie zrezygnować i to jest jej przewaga.

Mobilny internet w Orange na kartę - doładuj telefon i zgarnij gigabajty

Abonenci Orange na kartę mogą doładować telefon za pośrednictwem wygodnej platformy https://doladowania.orange.pl/. Nie tylko jest ona bezpieczna, daje możliwość skorzystania aż z kilku metod płatności, a środki błyskawicznie trafiają na konto użytkownika. Dodatkowo, za skorzystanie z niej można zgarnąć darmowe gigabajty! Jak to działa? Zasady promocji są niezwykle proste - wystarczy doładować telefon dowolną kwotą, a abonent otrzyma całkowicie za darmo 5 GB pakietu internetowego.

Jedyne, o czym trzeb pamiętać to fakt, że w zależności od wartości doładowania telefonu, różni się okres ważności bonusowego pakietu. Zawiera się w okresie od 2 do 14 dni i wykorzystywany jest w pierwszej kolejności - przed pakietem przysługującym w usłudze bez limitu.

Podsumowując, jeśli szukasz idealnej oferty telefonicznej, wybierz Orange na kartę - daje dużą elastyczność, stały dostęp i wygodę w kreowaniu swojej idealnej usługi. Jeśli dodatkowo do zasilania konta będziesz korzystał z serwisu Orange Doładowania, korzyści będzie jeszcze więcej!

Komentarze