Perfumy, które podziałają Ci na zmysły

Damskie perfumyWśród perfum dla kobiet są takie, które mniej lub bardziej rozpalają pożądanie. Jakie składniki sprawiają, że nie można oprzeć się pewnym zapachom? Oto perfumy, które zostały stworzone po to, aby uwodzić.

Co łączy najbardziej seksowne zapachy na świecie?

Perfumy damskie, które mają być maksymalnie zmysłowe, prawie zawsze będą miały w składzie piżmo. Ten zwierzęcy dodatek szczególnie silnie działa na pobudzenie seksualne. Piżmo znajdziesz w nucie bazy perfum dla kobiet uważanych powszechnie za najbardziej seksowne: np. Euphoria Calvin Klein, Coco Chanel Mademoiselle czy Crystal Noir Versace. Ten zmysłowy dodatek wykańcza całą kompozycję zapachową ocieplając ją i powodując, że mocno działa ona na pozytywny odbiór perfum przez panów. Piżmo uznaje się za afrodyzjak.

Słodkie perfumy, które wodzą na pokuszenie

Również wyjątkowo seksownymi zapachami mężczyźni określają te, które posiadają w sobie słodkie nuty - wanilii, cynamonu, czekolady, kokosa, miodu, brzoskwini czy karmelu. Perfumy dla kobiet, które mają w sobie takie składniki mają mocno podniecające działanie, ponieważ kojarzą się z przyjemnością, ciepłem i bliskością. Takie zapachy można znaleźć we flakonach Angel Thierry Mugler, Hypnotic Poison Dior czy Code Woman Armani czy również Amor Amor Cacharel.

Damskie perfumy

Pobudzający jaśmin - seksowny kwiat

W podniecających perfumach damskich oprócz odurzającej słodyczy i rozgrzewającego piżma znajdziesz też często jaśmin. Kwiatowo-owocowe nuty można znaleźć praktycznie w każdym damskim zapachu, ale tylko niektóre kompozycje mają prawdziwą uwodzicielską siłę. Obecność jaśminu zdecydowanie ułatwia zadanie i sprawia, że mężczyźni mogą stać się zauroczeni kobietą, która nim pachnie. Jakie perfumy o tym składniku szczególnie działają na zmysły panów? Będą to: Alien Thierry Mugler, Armani Code, CK One Calvin Klein, Coco Chanel Mademoiselle i Light Blue Dolce Gabbana. Co ciekawe zapach, jaki wydziela jaśmin jest słodki.

Świeże perfumy również seksowne?

Wyżej wymienione Light Blue Dolce Gabbana czy CK One Calvin Klein to perfumy, które uwielbiają mężczyźni szczególnie u kobiet młodych. Przewija się w nich znana już, lubiana przez panów słodkość, ale są one także pełne nut cytrusowych. Okazuje się, że seksowne są również perfumy świeże. Wśród nich znajduje się także wspomniany wyżej Amor Amor Cacharel.

Damskie perfumy

Seksowne perfumy - skomplikowane jak kobieta?

To, co wpływa na zmysłowość zapachu, to kompilacja kilku ważnych składników. Perfumy mogą być zarazem cytrusowe i słodkie, intensywne i świeże, zmysłowe i otaczające mgiełką niewinności. Często to, jak odbiera się zapachy, zależy także od flakonu czy reklamy towarzyszącej kompozycji. Tutaj 6 najbardziej kontrowersyjnych reklam perfum, których nie pokażesz dzieciom (18+), gdyż w głównej mierze bazują na seksualności. Możesz być pewna, że te właśnie zapachy będą doskonale działać na męskie zmysły. Przekonaj się sama, jak bardzo są kuszące.

Komentarze