Plakaty z kosmosem

Plakat z kosmosemInteresujesz się retro-futuryzmem czy science-fiction? Nieobce są Ci też powieści Lema? W takim razie swoje pasje możesz potraktować jako udaną bazę do aranżacji mieszkania. Pomogą Ci w tym atrakcyjne plakaty z kosmosem w roli głównej. Zapraszamy do przejrzenia naszych propozycji.

Plakaty o kosmosie przedstawione z realistyczną dokładnością

Realistyczny plakat z motywem kosmosu przedstawia Księżyc w otoczeniu gwiazd. Dekoracja jest sfokusowana na Księżycu. Plakaty o kosmosie pozwalają dostrzec większą perspektywę. Dostarczają też obrazów zwykle niedostępnych człowiekowi. Są magiczne i wzbudzają nostalgię. Surowa i oszczędna kolorystyka dopełnia całości. Na tle ciemnego nieba jasna poświata Księżyca prezentuje się wyjątkowo.

Plakat z kosmosem

Plakaty kosmos w minimalistycznym stylu

Minimalistyczna, wektorowa grafika w starym stylu jest czytelna w odbiorze. Pozwala skupić się na kształtach i obrysach. Zastosowanie trzech kolorów nie rozprasza zbytnio uwagi odbiorcy, za to pozwala uatrakcyjnić wnętrze, w którym znajdzie się dekoracja. Jeśli chodzi o plakaty, kosmos stanowi wdzięczny i coraz chętniej wybierany motyw. Powyższa propozycja doskonale odnajdzie się w chłopięcym pokoju, dając paliwo do marzeń o zmianie świata i dalekich, międzygalaktycznych podróżach.

Plakat z kosmosem

Plakat kosmos dla dzieci z motywem Wodnika

Do wszystkich osób urodzonych w okresie od 19 stycznia do 18 lutego tego typu dekoracja może pasować jak ulał. Układ gwiazd wyznaczających gwiazdozbiór Wodnika prezentuje się znakomicie. Świetnie dopełni aranżacji w stylu minimalistycznym. Białe tło, granatowy nieboskłon i świetliste punkty - całość wprowadza sporo magii do całego wystroju. Więcej plakatów ze znakami zodiaku znajdziesz w sklepie internetowym Decor Mint https://www.decormint.com/pl/plakaty/kosmos.

Plakat z kosmosem

Plakaty kosmos w stylu retro

Plakat w stylu retro z motywem kosmosu na pewno przypadnie do gustu miłośnikom twórczości Stanisława Lema. Jeśli nie możesz oderwać się od jego książek i wciąż marzysz o podboju obcych planet, zadbaj o to, aby Twoje zainteresowania znalazły odzwierciedlenie w wystroju pokoju. Plakat z kosmicznym motywem opiera się na stonowanych barwach, jednak w taki sposób zestawionych, że urzekają niecodziennym klimatem. Choć w samej scenerii dzieje się niewiele, nastrój, jakim emanuje dekoracja, robi robotę. Całego wystroju dopełni designerskie oświetlenie, czy to z motywem art deco, czy w futurystycznym stylu - tak jak wolisz. Fantastyczny wybór dla miłośnika międzygwiezdnych podróży.

Zdjęcia: Decor Mint.

Komentarze