Suplementacja - rób to z głową

SuplementacjaO suplementacji co roku powstaje wiele prac naukowych i opracowań. Zdecydowanie nasza wiedza staje się coraz szersza i wiemy już, które składniki warto suplementować, a których przyjmowanie w nadmiarze może okazać się dla nas szkodliwe.

Uzupełnianie pewnych braków w naszej diecie może okazać się strzałem w dziesiątkę w przypadku, gdy walczymy z niektórymi schorzeniami czy chorobami, a także kiedy chcemy wspomagać nasz organizm profilaktycznie zapobiegając pewnym niedoborom żywieniowym, o które w dzisiejszych czasach szczególnie łatwo. Kwasy OMEGA i ich dobroczynny wpływ na wiele aspektów naszego zdrowia są znane od wielu lat i również doskonale przebadane. Estry etylowe kwasów tłuszczowych, bo tak inaczej nazywają się kwasy OMEGA, są doskonałym rozwiązaniem dla wielu osób dbających o swoje zdrowie.

Estry kwasów etylowych - czym są?

Estry kwasów etylowych, czy też inaczej estry etylowe to odmiana kwasów tłuszczowych omega-3 doskonale znana w chemii od wielu lat. Jest to odmiana kwasów, która z racji czystości i doskonałych metod pozyskiwania została przeznaczona nie tyle do celów spożywczych, co zainteresowała się nią mocno branża farmaceutyczna i producentów suplementów diety. Nie bez kozery, bowiem prozdrowotne właściwości tak wysoce skondensowanych tłuszczów wielonienasyconych, są doskonale znane i opisywane w literaturze od wielu lat.

Wpływ estrów na nasze zdrowie

Estry etylowe mają szerokie spektrum właściwości i przez to również są stosowane często jako wsparcie w leczeniu wielu problemów zdrowotnych. Przede wszystkim jednak wpływają one korzystnie na nasz układ sercowo-naczyniowy, dzięki czemu znacząco zmniejszamy ryzyko występowania zawałów serca, a w przypadku, gdy takowy już przebyliśmy, zmniejszymy ryzyko kolejnych.

Kupuj solidne estry etylowe

W przypadku rynków suplementów diety należy szczególną uwagę zwracać na certyfikaty oraz dokumenty potwierdzające ich skład. W ten sposób będziemy mieli pewność, że kupowany suplement będzie rzeczywiście wpływać na nasz stan zdrowia i korzystnie oddziaływać na nasz organizm. Najlepiej wybrać sprawdzone drogerie, apteki lub też wyspecjalizowane firmy farmaceutyczne, które specjalizują się w produkcji takich właśnie suplementów bazujących na estrach etylowych. Estrovita.pl jest jednym z takich miejsc, gdzie uzyskujemy produkty najwyższej jakości, o pewnym i przebadanym składzie i właściwościach.

Dlaczego warto wybrać estry etylowe?

  • Korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy;
  • Zmniejszenie ryzyka zawału serca;
  • Profesjonalne uzupełnienie diety.

Komentarze