Sylwetka na lato? Zacznij zabiegi na cellulit już teraz!

Sylwetka na latoLato to okres, w którym bierzemy urlopy, wyjeżdżamy na upragnione wakacje i… kolejny rok martwimy się o nasz wygląd w stroju kąpielowym. Czy tak musi być i tym razem? Niekoniecznie! Wystarczy odpowiednio wcześnie zainteresować się swoim ciałem i przemyśleć wykonanie zabiegów na cellulit, dzięki którym pozbędziemy się zalegającego tłuszczyku i poczujemy się o wiele pewniej na basenie, plaży czy też w saunie.

Marzysz o tym, by tego lata zaprezentować się w swoim kostiumie kąpielowym lepiej niż ostatnim razem? Przeszkadza Ci cellulit, który pojawił się na Twoim ciele i nie chce odpuścić? Możesz oczywiście próbować rozwiązań domowych - testować kremy przeciwcellulitowe albo stosować różnorodne masaże. Jednak nie przyniosą one tak dobrych efektów jak profesjonalne zabiegi na cellulit. Przeczytasz o nich poniżej!

Sylwetka na lato

Źródło: https://www.klinikaambroziak.pl/oferta/modelowanie-sylwetki.

ZABIEG 1: laser Cellulaze

Z dobrodziejstw zabiegu z wykorzystaniem lasera Cellulaze korzystają kobiety i mężczyźni na całym świecie. Ta innowacyjna technologia jest naprawdę małoinwazyjna, dzięki czemu poleca się ją wielu pacjentkom. Stosuje się ją w miejscach na ciele, gdzie mamy do czynienia z cellulitem, wiotkością skóry czy też nadmierną ilością komórek tłuszczowych. Zabieg nie jest bolesny, ponieważ lekarze stosują znieczulenie miejscowe. Okres rekonwalescencji także nie sprawi Ci kłopotu. Warto jednak pamiętać o jednej bardzo istotnej kwestii.

Na największe efekty zabiegu trzeba trochę poczekać - najczęściej około 6 miesięcy. Wówczas skóra zdąży stać się bardziej sprężysta i wygładzona. Dlatego właśnie zabieg ten warto przeprowadzić już zimą, by na lato mieć wymarzone ciało!

ZABIEG 2: Venus Legacy

Jeśli jednak obudzisz się za późno i wpadniesz na pomysł, by niedługo przed urlopem pójść na zabieg na cellulit, możesz być spokojna. Istnieje jeszcze jedna droga do ładnego ciała. Możesz zdecydować się na zabieg z wykorzystaniem metody Venus Legacy, który również cieszy się sporą popularnością wśród kobiet i mężczyzn. Polega ona na wykorzystaniu specjalnych fal radiowych w głąb skóry tak, aby pozbyć się zalegających komórek tłuszczowych.

Venus Legacy daje efekty natychmiastowe, dzięki czemu nie musisz rozpoczynać kuracji już teraz, by zdążyć do wakacji. Na spokojnie możesz przygotować się jeszcze do tego i spróbować na wiosnę!

Ocena: 5.0