Wiemy, czym pachną Prawdziwy Mężczyzna i jego Kobieta Idealna!

Idealne perfumyPorzućmy na chwilę niechęć do stereotypów i zastanówmy się, jak powinni pachnieć Prawdziwy Mężczyzna oraz Kobieta Idealna. On to siła, moc i odurzenie, ona delikatność, zwiewność i seksapil. A gdyby tak… zamknąć te cechy w buteleczkach. Cóż by się stało? My już wiemy!

A zatem kobieta Idealna to istota lekka, ciepła, delikatna, subtelna. Pełna sprzeczności: niewinna, lecz uwodzicielska. Pewna siebie, ale przede wszystkim ostrożna i opiekuńcza. Słodka, jednak charakterna. Z kolei Prawdziwy Mężczyzna jest twardy, stanowczy, zaradny, ambitny i po prostu męski. Potrafi zwalić kobietę z nóg intensywnością spojrzenia. Ma w sobie "to coś", co tak trudno sprecyzować.

Idealne perfumy

Choć nikt nigdy nie doścignie ideału, okazuje się, że może pójść na skróty, użyć kodu w grze i przechytrzyć system. Dołączyć do klubu wtajemniczonych i otoczyć się aromatem, który nada danej osobie cech, których nie posiada lub dopiero je w sobie rozwija. Wystarczy oddać się perfumom marki Michael Kors. Ale ciii, niech to pozostanie naszym sekretem!

Zapach, którym pachnie Prawdziwy Mężczyzna

Modelowy mężczyzna pachnie na trzy sposoby, w zależności od charakteru i upodobań. Za każdym razem jednak jest to zapach zdecydowany i wyrazisty. To aromat ambitnego zwycięzcy i człowieka sukcesu.

  1. Extreme Blue, czyli zapach marki Michael Kors wydany w roku 2015. Kusi jałowcem, uspokaja piżmem kaszmirowym i intryguje bergamotką. Zawarte w nim pieprz oraz kardamon kręcą w nosie i nie pozwalają zapomnieć o właścicielu. Echem odbijają się cyprys, szałwia i bursztyn. Perfumy przykuwają uwagę i prowokują do szukania skojarzeń. Są wieczornym spacerem przez zamglony las i siłą umięśnionych męskich ramion, w których kobiety pragną szukać oparcia.
  2. Równie intrygujący, acz z innych powodów, jest magiczny eliksir znajdujący się we flakonie Michael Kors for Men. Za jego powstanie w 2014 roku odpowiada Harry Fremont. Aromat drażni, podsyca fascynację mężczyzną i prowokuje. Jest mieszanką zamszu, kadzidła i przypraw korzennych. Kręci nie tylko w nosie, ale również w głowie. Zza zamszowej kotary przebijają się paczula oraz drzewo sandałowe. Perfumy są niczym skórzane siodło rozgrzane od jazdy na dzikim rumaku.
  3. Najstarszą męską propozycją marki Michael Kors, bo z początku XXI wieku, jest mikstura Michael for Men - mocna i słodka jednocześnie. Jest niczym namiętny pocałunek z mężczyzną o jędrnych wargach i seksownym ostrym zaroście. W zapachu na prowadzenie wychodzą tytoń i suszone owoce, a zaraz po nich duszny dym z kadzidła, wędzona śliwka i paczula. Wszystko skrywa się pod ciepłą marynarką z zamszu. To ekstremalne rodeo na męskiej skórze.

Za esencją Prawdziwego Mężczyzny warto rozejrzeć się w internecie, gdzie zakupy są szybsze i nieporównywalnie bardziej opłacalne cenowo. Zmysłowe eliksiry projektu Michael Kors nabyć można on-line tutaj.

Idealne perfumy

Kobieta Idealna zaklęta w buteleczce

Z zapachem Kobiety Idealnej sprawa wygląda dużo prościej, zwłaszcza że kobiety interesują się perfumami bardziej i stworzono dla nich aromatów bez liku. My podpowiadamy, by przyjrzeć się dokładnie trzem zapachom marki Michael Kors:

  • migdałowo-kwiatowemu Wonderlust (2016), który opływa kobiecą skórę mleczną miękkością,
  • słodkiemu kwiatowemu 24K Brilliant Gold z 2015 roku, gdyż zaskakuje gorzkim akcentem,
  • jaśminowemu Glam Jasmine, subtelnie muśniętemu kwaskiem czarnej porzeczki. Zapach pochodzi z 2013 roku.

Koniecznie dajcie znać, czy używałyście któregoś z zapachów, czy je znacie i – przede wszystkim – czy podzielacie nasze zdanie odnośnie esencji Prawdziwego Mężczyzny oraz Kobiety Idealnej!

Ocena: 5.0