Yonelle - fuzja kosmetologii i medycyny. Pielęgnacja anti-aging w specjalistycznym ujęciu

Pielęgnacja anti-agingYonelle to polska marka nowatorskich kosmetyków do pielęgnacji skóry dojrzałej, które tworzone są w oparciu o najnowszą wiedzę z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej. Kobiety, które wymagają od domowej pielęgnacji znacznie więcej niż dotychczas i pragną precyzyjnie działających preparatów, które są ściśle ukierunkowane na problemy skóry dojrzałej 40+, odnajdują w jej ofercie wysokiej jakości preparaty anti-aging.

Yonelle - zatrzymaj młodość w nowoczesnym stylu

Marka Yonelle, której produkty znajdziesz na https://horex.pl/yonelle.html, postawiła przed sobą wyzwanie, jakim jest pokonanie bariery naskórka. Doskonale realizuje swoją misję, ponieważ zawarte w infuzyjnych kremach do twarzy, kremach pod oczy, czy serach pielęgnacyjnych składniki aktywne transportowane są w głąb skóry za pomocą nanodysków. Czym są nanodyski? To innowacyjne nośniki składników aktywnych w kształcie płaskich krążków o grubości 10-40 nm, która jest mniejsza niż przestrzeń międzykomórkowa - 40 nm. To sprawia, że nanodyski są w stanie przedostać się przez 14 warstw komórkowych naskórka i precyzyjnie dostarczyć odżywcze substancje czynne w konkretnie określone miejsca. Infuzja za pomocą nanodysków to opatentowany wynalazek marki Yonelle.

Moc retinolu - eksplozja młodości na poziomie międzykomórkowym

Yonelle Infusion przeciwzmarszczkowy krem noc

Infusion to seria bestsellerowych kosmetyków opartych na innowacyjnej koncepcji Skin Penetration Revolution. Czym tak naprawdę jest infuzja w kosmetykach Yonelle?

Kosmetyki infuzyjne z serii Yonelle Infusion zawierają mocno skoncentrowany retinol, który został zamknięty w nanodyskach. Dzięki tej innowacyjnej metodzie składniki odżywcze umieszczone w nanodyskach mają szansę pokonać aż 14 warstw komórek naskórka i dokonać prawdziwej rewolucji w odmłodzeniu skóry. Retinol działa wielokierunkowo:

  • uelastycznia i ujędrnia skórę,
  • zapewnia maksymalne wygładzenie skóry,
  • ma udowodnioną skuteczność liftingującą,
  • redukuje zmarszczki,
  • ujednolica koloryt skóry.
  • Yonelle Infusion przeciwzmarszczkowe serum

Odkryj intensywnie działające serum przeciwzmarszczkowe "zastrzyk młodości" z retinolem z serii Infusion. To wszechstronnie działający kosmetyk, który kompleksowo zwalcza różnorodne objawy starzenia się skóry. Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, co przyczynia się do redukcji zmarszczek. Serum aktywnie wspiera dojrzałą skórę w rewitalizacji. Dogłębnie ją nawilża, uelastycznia i liftinguje. Dzięki technologii nanodysków, w których zamknięty jest retinol, o 340% zwiększono umiejętność jego przenikania w głąb skóry.

Uzupełnij swoją wieczorną pielęgnację skóry twarzy i wypróbuj odżywczy krem na noc z linii Infusion. Jest niezwykle treściwy i skuteczny. Szybko przynosi ulgę nawet bardzo suchej skórze. Podobnie jak w pozostałych kosmetykach infuzyjnych również w jego formule wykorzystano moc nanodysków do zwiększenia wydajności składników aktywnych zawartych w kremie: kwasu hialuronowego, retinolu i peptydów. Krem na noc wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe, wygładzające i mocno odżywcze.

Yonelle Infusion przeciwzmarszczkowy krem pod oczy

Skóra pod oczami to najbardziej wymagający pod względem pielęgnacji obszar twarzy. W tym miejscu naskórek jest niezwykle cienki i wrażliwy. U niektórych również bywa bardzo suchy. Krem pod oczy Infusion regeneruje skórę w błyskawicznym tempie - przywraca jej elastyczność, zwiększa nawilżenie i wygładza zmarszczki mimiczne. Intensywnie nawadnia skórę od wewnątrz i sprawia, że skóra pod oczami staje gładka, miękka i elastyczna. Zwiększ komfort i odczuj różnicę przed i po aplikacji kremu pod oczy Yonelle.

Focus na dojrzałą skórę - pielęgnacja, która ma znaczenie

Rewolucja w pielęgnacji skóry dojrzałej zatacza coraz szersze kręgi i sądząc po najnowszych odkryciach w laboratoriach naszej polskiej marki Yonelle, nic nie może jej już zatrzymać. Ekskluzywne kosmetyki infuzyjne to nie tylko luksusowy design opakowań, ale przede wszystkim skuteczne działanie przeciwzmarszczkowe, potwierdzone wieloletnimi badaniami w specjalistycznych laboratoriach w kraju i za granicą.

Założycielki marki to dwie kobiety - biolog Jolanta Zwolińska i dr nauk chemicznych Małgorzata Chełkowska, które w branży beauty są od ponad 20 lat. Doskonale wiedzą, jakich kosmetyków potrzebują współczesne kobiety, których świadomość na temat pielęgnacji jest na wysokim poziomie, a wymagania odnośnie preparatów pielęgnacyjnych coraz wyższe. To właśnie dla nich skierowana jest oferta Yonelle. Pomysłodawczynie marki stawiają na jakość, a nie ilość, ponieważ doskonale zdają sobie sprawę, że nawet najlepszej jakości składniki aktywne nic nie zdziałają, jeżeli nie dotrą do głębokich partii naskórka. To właśnie przenikanie przeznaskórkowe odgrywa kluczową rolę w skutecznej pielęgnacji skóry.

W młodym ciele młody duch - nasza zewnętrzność często ma wpływ na to, w jakiej kondycji psychicznej jesteśmy i jak nas odbierają inni. Znacznie bardziej niż jeszcze parę lat wcześniej przywiązujemy wagę do zachowania balansu między sferą cielesną, a umysłowa. Wspólnym kluczem do tych dwóch sfer jest uważność - w tym przypadku w doborze produktów do pielęgnacji skóry dojrzałej. Yonelle ma ją w sobie, więc korzystaj z jej fenomenalnych kosmetyków.

Komentarze