Z maluchem przez świat: gdzie znajdziesz moc przygód?

Wakacje z dzieckiemTwoje dziecko z radością odkrywa świat i odwiedza nowe miejsca? Chcesz zaszczepić w nim pasję podróżowania? Miejsc, w których możesz spędzić z nim czas w wyjątkowo atrakcyjny sposób, jest wiele.

Które z nich możesz wybrać?

Bezpieczne i pełne przygód: idealne wakacje z dzieckiem

Idealne wakacje z maluchem to te, w czasie których przygoda i dobra zabawa będą najważniejsze. Nie można jednak zapominać o bezpieczeństwie, które z punktu widzenia rodziców odgrywa rolę równie ważną, jak dla malucha zabawa. Jeśli chcesz zaplanować idealny wyjazd, a nie masz czasu ani odpowiedniej wiedzy, wybierz się na wakacje z dzieckiem razem z Rainbow Tours. W ofercie tego biura rodzinne wyjazdy zajmują miejsce bardzo ważne, a ich programy układane są w taki sposób, by każdy uczestnik familijnej podróży mógł spędzić urlop możliwie jak najlepiej. Jakie kierunki są najchętniej oferowane tym, którym w podróży ma towarzyszyć dziecko?

Słoneczna Bułgaria: kurorty przyjazne maluchom

Od lat to właśnie Bułgaria uznawana jest za kraj wyjątkowo przyjazny dzieciom. Złote Piaski oraz Słoneczny Brzeg to najważniejsze kurorty kojarzone z familijnym wypoczynkiem i dobrą zabawą. W tutejszych hotelach nie brak atrakcji dla najmłodszych, ważne są też bezpieczne warunki na okolicznych plażach. Tu każdy rodzic może spokojnie wypoczywać ze swą pociechą, ciesząc się komfortem, wygodą oraz słońcem. Liczne parki wodne, hotelowe baseny oraz ciekawe oferty wycieczek do takich miast jak Nesebyr czy Warna to propozycje, dzięki którym w Bułgarii nikt nie będzie się nudził.

Wyspy Kanaryjskie: odległy skrawek Hiszpanii

Mimo sporej odległości Wyspy Kanaryjskie stały się dla polskich rodzin kierunkiem bardzo atrakcyjnym. Czeka tu wiele atrakcji, dzięki którym każdy, bez względu na wiek, może się doskonale bawić. Ze względu na najlepsze zagospodarowanie oraz największą ilość parków tematycznych oraz rodzinnych parków rozrywki rodzinom z dziećmi poleca się wypoczynek na Teneryfie. Na tej wyspie atrakcje o familijnym charakterze tworzą wyjątkową kolekcję. W Loro Parque czeka na najmłodszych wiele zwierząt, w tym orki, białe tygrysy oraz goryle. W Playa de las Américas czeka z kolei Siam Park - największy park wodny na Wyspach Kanaryjskich. Aqualand to kolejna propozycja dla rodzin, dla których Wyspy Kanaryjskie mają okazać się przede wszystkim miejscem sprzyjającym doskonałej zabawie i rekreacji.

Miejsc, w których można wypoczywać z dziećmi w komfortowy i ciekawy zarazem sposób, przybywa z każdym rokiem. W bułgarskich oraz kanaryjskich kurortach już dawno dostrzeżone zostały potrzeby najmłodszych turystów. Przykład ze Słonecznego Brzegu oraz z Teneryfy biorą i inne regiony, w których turystyka ma ogromne znaczenie. Efektem tego jest coraz większa liczba atrakcji dla najmłodszych, dzięki którym mogą oni czerpać z podróży wiele radości.

Komentarze


Wakacje na BałkanachOd kilku lat wśród wakacyjnych kierunków wybieranych przez polskich turystów


Wakacje w BułgariiChoć do wakacji letnich jest jeszcze kilka miesięcy, to warto powoli zacząć s


Wybór odpowiednich nartWbrew pozorom, wybór nart dla siebie jest zadaniem po prostu tytanicz


Rodzinny wyjazdNawał codziennych obowiązków - praca, szkoła, czynności domowe, sprawiają